• Телефон: + 086-025-57866111
 • Е-пошта: jianke@jiankem.com
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns06
  • sns07

  за нас

  ZL

  ПРЕДНОСТИ

  ZX

  Нанџинг Jianke Машини копродукции, Ltd постепено се разви во еден од првите провајдери на машина алатка индустрија во светот. Основана во 1993 година, JIANKE се фокусира на производство на швајцарско-тип автоматски струг за производство на мали, сложени и прецизни метални компоненти цело време.

  До сега, имаме три видови на швајцарско-тип автоматски струг, Z серија, М серија и W серија, која може да ги задоволи меѓународните потреби од различни области: воздушната воена, медицински, авто делови, итн.

  ТЕХНОЛОГИЈА

  Сите JIANKE машини се базира на најновите технологии и компоненти, како што вретеното лежишта, водич железнички и серво мотори се директно од врвот познатиот добавувачи. Кастинг кревет и компоненти се изработени од страна на нашата сопствена фабрика за да се обезбеди одличен квалитет.

  cj
  1 (3)

  СЕРВИС

  JIANKE инсистира на целта на "извршуваат одлични производи, им служи на глобалниот пазар". Нашите инженери сакаат да ја подобрат ефикасноста на машина, прецизност и безбедност на машини. примена инженери се посветени на помагање на нашите клиенти се најде оптимално off-the-полица или обичај конфигуриран решение JIANKE CNC машина за реализација на максимална ефикасност производство и заштеда на трошоци.

   Врз основа на деловната филозофија на "квалитет прво, угледот првиот", JIANKE е посветена на обезбедување на сигурни производи, добра услуга, професионално решение.

  y
  ff

  
  WhatsApp Online Chat !