• Телефон: + 086-025-57866111
 • Е-пошта: jianke@jiankem.com
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns06
  • sns07

  Контактирајте не

  Нанџинг Jianke Машини Co, Ltd

  адреса

  Бр.72, Fengshan патот, Gaochun

  Економски развој зона, Нанџинг, Кина

  Е-пошта

  jianke@jiankem.com

  телефон

  + 086-025-57866111

  + 086-025-57866222

   

  часа

  Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

  Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

  Недела: Затворено

  Сакаат да работат со САД?


  
  WhatsApp Online Chat !