• Телефон: + 086-025-57866111
 • Е-пошта: jianke@jiankem.com
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns06
  • sns07

  Швајцарски тип ЦПУ автоматски струг WF25-6

  Краток опис:

  Напредни софтверски подобрува и производството и профитабилноста во обработка комплицирани компоненти


  детали за производот

  Тагови производ

  Напредни софтверски подобрува и производството и
  профитабилноста во обработка комплицирани компоненти
  ● софтвер Следната генерација намалува неактивен пати, механички и електрично
  ● Ексклузивни алатка мислење дизајн со контрола на Y-оската функција овозможува многу комплексни
  функции да се машински независно
  ● Прирачник рачка ретрасирање, програма проверка, кодот помош, аларм помош, и повеќе обезбеди
  поголема контрола на корисникот


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !