• Телефон: + 086-025-57866111
 • Е-пошта: jianke@jiankem.com
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns06
  • sns07

  Швајцарски тип ЦПУ автоматски струг WR25-9

  Краток опис:

  Драстично го скратува времето на циклусот


  детали за производот

  Тагови производ

  Драстично го скратува времето на циклусот
  ● Со истовремено систем за контрола на 3-патека, различни истовремени обработка е можно со независни контролирани алатка мислења.
  ● самостојно движење Z-оската на задните алатка мислење остварува понатамошен истовремени обработка
  ● Y оската на задната алатка мислење овозможува обработка на делови во обработка на додадена вредност.
  ● скратува времето на циклус со истовремено крос мелење со предни / задни мислења алатка.


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !