• Телефон: + 086-025-57866111
 • Е-пошта: jianke@jiankem.com
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns06
  • sns07

  Швајцарски тип ЦПУ автоматски струг WS25-7

  Краток опис:

  Совршено одговара на современите барања на пазарот
  Мултифункционален swissturn со сигурен и остварува спротивставените банди алатка мислење


  детали за производот

  Тагови производ

  Совршено одговара на современите барања на пазарот
  Мултифункционален swissturn со сигурен и остварува спротивставените банди алатка мислење
  ● Таа има двојно банда алатка мислење, доставување и комбиниран ефикасноста на обработка и висока продуктивност.
  ● Различни алатки сега може да се монтира на машина структура со бандата алатка мислење двојно, овозможува истовремен
  обработка и намалување на времето на не-сечење за да се постигне поголема продуктивност.
  ● Машина за комплексни делови користење на главните и назад вретено истовремено со алатка мислење на Y-оската.


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !