• Telefon: + 086-025-57866111
 • E-mail: jianke@jiankem.com
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns06
  • sns07

  Rreth nesh

  ZL

  PËRPARËSITË

  zx

  Nanjing JIANKE Machinery Co, Ltd ka zhvilluar gradualisht në një nga ofruesit më të lartë të industrisë makine mjet në botë. E themeluar në vitin 1993, JIANKE fokusohet në prodhimin e Swiss-lloj torno automatike për prodhimin e të vogla, të komponenteve komplekse dhe saktësi metalike gjithë kohës.

  Deri tani, ne kemi tri lloje të Swiss-tipit torno automatike, Z seri, seri M dhe W seri, të cilat mund të kënaqin nevojat e ndërkombëtare nga fusha të ndryshme: të hapësirës ajrore, ushtarake, mjekësore, pjesë auto, etj.

  TEKNOLOGJIA

  Të gjitha makinat JIANKE janë të bazuara në teknologjinë më të fundit dhe komponente, të tilla si kushineta gisht, udhëzojë hekurudhor dhe ndihmës motors janë direkt nga furnizuesit kryesorë të famshme. shtrat hedh dhe komponentët janë machined nga fabrika tona për të siguruar cilësi të shkëlqyera.

  CJ
  1 (3)

  SHËRBIMI

  JIANKE insistojnë në qëllimin e "ndjekin produkte të shkëlqyera, të shërbejë tregun global". Inxhinierët tanë kërkojnë për të përmirësuar efikasitetin e makinës, saktësi makinë dhe sigurinë makinë. inxhinierët e aplikimit janë të përkushtuar për të ndihmuar klientët tanë të gjeni optimale off-the-raft apo porosi konfiguruar zgjidhje makinë JIANKE CNC për të ofruar efikasitet maksimal të prodhimit dhe me kosto të kursimeve.

   Bazuar në filozofinë e biznesit të "cilësisë së parë, reputacioni i parë", JIANKE është e angazhuar për të siguruar produkte të besueshme, shërbimi i përsosur, zgjidhje profesionale.

  y
  ff

  
  WhatsApp Online Chat !