• Telefon: + 086-025-57866111
 • E-mail: jianke@jiankem.com
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns06
  • sns07

  SWISS LLOJI CNC torno AUTOMATIC MA25-5

  Përshkrim i shkurtër:

  funksioneve komplekse machining adaptueshëm të shumta

  industritë ku precizitet dhe saktësi janë thelbësore.


  Detail Product

  Produkt Tags

  funksioneve komplekse machining adaptueshëm të shumta
  industries where precision and accuracy are essential.
  ● machining maksimale diameter 25mm
  ● Layouts fleksibile përpunim mekanik të lejojë për variacione të pafundme e përpunimit komplekse
  ● variacione mekanik maksimale të japë performancën që plotëson nevojat e prodhimit të gjithë industrive të shumta
  ● Layouts fleksibile përpunim mekanik përfshijnë aftësinë për të kombinuar zgjedhjen e mjet postës dhe njësisë fishek

   

  artikull MA25-5
  machining Materiale mm madhësi Φ2mm-Φ25mm
  Sub gisht diametër përpunimit max Φ25mm
  Gjatësia përpunimit Max 320mm
  gisht Main diametër max shpimit Φ10mm
  Sub gisht diametër max shpimit Φ8mm
  Main diametër gisht përgjimit M6
  Sub gisht përgjimi diametër M8
  gisht Main thellësi max shpimit 25mm
  Side mjet rrotullues diametër max shpimit Φ8mm
  gisht Shpejtësia Main gisht 10 ~ 8000rpm / min
  Shpejtësia Sub gisht 10 ~ 8000rpm / min
  Kryesore dhe nën gisht C aks min indeksimit 0.001 °
  diametër Main gisht Φ25mm
  sistem lloj sistemi Taiwan Syntec
  Min vendosjen njësi 0.001mm
  shpejtësia e shpejtë të ushqyerit 24m / min
  LCD ekran me ngjyra
  mjet Main mjet gisht OD 5pieces (12mmX12mm) + 1piece (16mmX16mm)
  Side mulliri rrotullues mjet fiks 2pieces ER11 10000rpm / min
  type insert 3 copa ER16 6000rpm / min
  Main fundi gisht fytyrë mjet fikse

  4 copa × ER16

  (Occupy një insert pozicion për bluarjes anësor)

  Sub gisht mjet fund fytyrë fikse 4pieces X ER16
  Sub fundi gisht fytyrë mjet rrotullues 4 copa të futur mjetet e tipit X ER16
  motor fuqia kryesore gisht 3.7KW
  Fuqia Sub gisht 2.2kW
  motor ndihmës vlerësuarat pushtet 0.75KW
  Side mulliri rrotullues mjet vlerësuarat pushtet 0.75KW
  Ftohjes pushtetit pompë 0.35KW
  Lubrifikant pushtet pompë 24W
  Të tjerët pjesë koleksionist Rrip transportieri për të mbledhur pjesët e
  Kapaciteti i energjisë 11kw
  lartësia Main gisht 1018
  madhesia makine (L * W H *) 1812 * 1668 * 1685
  preesure Air Mbi 0.4MPa
  NW 3000kg

   

   

  emër Origjina dhe Brand
  Operimi i Sistemit Taiwan Syntec
  Spinlde dhe Shofer Oil ftohje boshtin elektrike / shofer Syntec
  Duke Japan NSK
  Guide hekurudhor Japan THK
  Guide vidë Japan THK
  Servo Motor Taiwan Syntec
  shofer Motor Taiwan Syntec
  komponenteve elektrike Germany Schneider
  Sistemi lubrifikant Japan Herg
  rele Japoni Omron
  kaloni Stroke Japoni Omron
  valvula magnetike Taiwan Airtag

 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !