• Telefon: + 086-025-57866111
 • E-mail: jianke@jiankem.com
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns06
  • sns07

  SWISS LLOJI CNC torno AUTOMATIC MR32-5

  Përshkrim i shkurtër:

  Dizajni i ri brez ofron pushtet me ngurtësi maksimale
  dhe disqet e lartë e prodhimit që janë të angazhuar për komponentët diametër të mëdha


  Detail Product

  Produkt Tags

  Dizajni i ri brez ofron pushtetin me ngurtësi maksimale dhe
  disqet e lartë e prodhimit që janë të angazhuar për komponentët diametër të mëdha
  ● bilanc të shkëlqyer të operacionalitetit, produktivitetit të lartë dhe efikasitet
  ● Produktivitet i lartë është rritur nga njësia e avancuar CNC
  ● High normë të shpejtë ushqim dhe një instrument i pushtetit të shtyrë nën-gisht në masë të madhe të zvogëlojë kohën e përpunimit
  ● montuar sapo panel luajtshme operacion mundëson pozicionimin optimal në çdo kohë
  ● projektuar veçanërisht për të madhe-diametër përpunimit komplekse short detalit

   

  artikull MR32-5
  machining Madhësia max materiale mm Φ32mm
  Sub gisht diametër përpunimit max Φ32mm
  Max gjatësi të përpunimit në një kohë 260mm
  gisht Main diametër max shpimit Φ13mm
  Main diametër gisht përgjimit M10
  Side mjet rrotullues diametër max shpimit Φ8mm
  Side rrotullues mjet max përgjimi diametër M8
  gisht Shpejtësia Main gisht 10 ~ 6000rpm / min
  Shpejtësia Sub gisht 10 ~ 6000rpm / min
  Kryesore dhe nën gisht C aks min indeksimit 0.001 °
  diametër Main gisht Φ34mm
  Z boshti traval distance nga boshti kryesor 380mm
  Gisht drejtuar-out toleranca ≤0.004mm
  X / P / Z përsëritet saktësia ≤0.002mm
  X / P / Z pozicionimit saktësia ≤0.003mm
  sistem lloj sistemi Taiwan Syntec 200TA
  aks kontrolluara 5
  Min vendosjen njësi 0.001mm
  shpejtësia e shpejtë të ushqyerit 24m / min
  LCD ekran me ngjyra
  mjet Main mjet gisht OD 6 copa (16mmX16mm)
  Side mulliri rrotullues mjet type insert 2 copa ER16
    type multi Insert 3 copë
  Main fundi gisht fytyrë mjet fikse 3 copa × ER16 + 1 copa ER20
  Sub gisht mjet fund fytyrë fikse 4pieces x ER16
  Sub fundi gisht fytyrë mjet rrotullues 4pieces futur mjete të tipit x ER16
  motor fuqia kryesore gisht 5.5KW
  motor ndihmës vlerësuarat pushtet 0.85KW
  Side mulliri rrotullues mjet vlerësuarat pushtet 0.85KW
  Ftohjes pushtetit pompë 0.22KW
  Lubrifikant pushtet pompë 24W
  Të tjerët Kapaciteti i energjisë 11kw
  lartësia Main gisht 1060mm
  madhesia makine (L * W H *) 2490 * 1390 * 1970
  preesure Air Mbi 0r barabartë me 0.4MPa
  NW 3600kg

   

  emër Origjina dhe Brand
  Operimi i Sistemit Taiwan Syntec
  Spinlde dhe Shofer Oil ftohje boshtin elektrike / shofer Syntec
  Duke Japan NSK
  Guide hekurudhor Japan THK
  Guide vidë Japan THK
  Servo Motor Taiwan Syntec
  shofer Motor Taiwan Syntec
  komponenteve elektrike Germany Schneider
  Sistemi lubrifikant Japan Herg
  rele Japoni Omron
  kaloni Stroke Japoni Omron
  valvula magnetike Taiwan Airtag

 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !