• Telefon: + 086-025-57866111
 • E-mail: jianke@jiankem.com
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns06
  • sns07

  SWISS LLOJI CNC torno AUTOMATIC WF25-6

  Përshkrim i shkurtër:

  software avancuar përmirëson të dy prodhimit të prodhimit dhe profitabilitetit në machining komplikuar komponentët


  Detail Product

  Produkt Tags

  Software avancuar përmirëson të dy prodhimit të prodhimit dhe
  profitabilitetit në machining e komponentëve të komplikuara
  ● software Next-brez ul herë boshe, si mekanikisht dhe elektrikisht
  ● Exclusive dizajn mjet pas me funksionin e kontrollit të Y-aks mundëson shumë komplekse
  funksione të machined pavarur
  ● Manual trajtojë retracing, program kontrolloni, kodin ndihmë, ndihmë alarmi, dhe më shumë të sigurojë
  kontroll më të madh të përdoruesit


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !