• Telefon: + 086-025-57866111
 • E-mail: jianke@jiankem.com
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns06
  • sns07

  SWISS LLOJI CNC torno AUTOMATIC ZR20-3

  Përshkrim i shkurtër:

  Zgjedhje ekonomike për të filluar një projekt të përpunimit.
  Makina themelore të sigurojë fitime maksimale nga investimi minimale.

   


  Detail Product

  Produkt Tags

  Zgjedhje ekonomike për të filluar një projekt të përpunimit.
  Makina themelore të sigurojë fitime maksimale nga investimi minimale.
  ● Në vazhdim të operacioneve, duke përmirësuar saktësinë machining dhe zvogëlimin e kohës cikël në sajë të programeve të zhvilluara rishtazi.
  ● kuptuar machining kompleks detalit krah mjetet rrotullues pushtetit (Max. 6,000RPM)
  ● tipit Guide-bush ose tipit udhëzojë-bushless është selectable sipas detalit.
  ● mbajtës Pjesë dhe shtypës të përgatitur si standart.

   

      artikull

  ZR20-3

   

   

   

   

   

   

  machining

   

   

   

   

   

   

   

  Madhësia max materiale mm

  Φ20mm

  Sub gisht diametër përpunimit max

  Φ20mm

  Max gjatësi të përpunimit në një kohë 

  180mm

  180mm 

  gisht Main diametër max shpimit

  Φ10mm

  Main diametër gisht përgjimit

  M10

  Side mjet rrotullues diametër max shpimit

  Φ8mm

  Side rrotullues mjet max përgjimi diametër

  M6

   

   

   

   

  gisht

   

   

   

   

   

   

   

  Shpejtësia Main gisht

  10 ~ 8000rpm / min

  Shpejtësia Sub gisht

  10 ~ 8000rpm / min

  Kryesore dhe nën gisht C aks min indeksimit

  0.001 °

  diametër Main gisht

  Φ22mm

  Z boshti traval distance nga boshti kryesor

  280

  Gisht drejtuar-out toleranca

  ≤0.004mm

  X / P / Z përsëritet saktësia

  ≤0.002mm

  X / P / Z pozicionimit saktësia

  ≤0.003mm

   

   

   

  sistem

   

   

   

   

  lloj sistemi

  Taiwan Syntec 20TA

  aks kontrolluara

  3

  Min vendosjen njësi

  0.001mm

  shpejtësia e shpejtë të ushqyerit

  24m / min

  LCD

  ekran me ngjyra

   

  mjet

   

   

  Main mjet gisht OD

  5 copa (12mmX12mm)

  Side mulliri rrotullues mjet

  2 copë ER11 + 2 ER16

  Main fundi gisht fytyrë mjet fikse

  4 copa × ER16

   

  motor

   

   

   

   

  fuqia kryesore gisht

  3.7KW

  motor ndihmës vlerësuarat pushtet

  0.75KW

  Side mulliri rrotullues mjet vlerësuarat pushtet

  0.75KW

  Ftohjes pushtetit pompë

  0.22KW

  Lubrifikant pushtet pompë

  24W

  Të tjerët

   

   

   

   

  Kapaciteti i energjisë

  11kw

  lartësia Main gisht

  1060

  madhesia makine (L * W H *)

                            1812 * 1068 * 1685

  preesure Air

  Mbi 0r barabartë me 0.4MPa

  NW

  1300kg

   

   

  emër

  Origjina dhe Brand

  Operimi i Sistemit

  Taiwan Syntec

  Spinlde dhe Shofer

  Oil ftohje boshtin elektrike / shofer Syntec

  Duke

  Japan NSK

  Guide hekurudhor

  Japan THK

  Guide vidë

  Japan THK

  Servo Motor

  Taiwan Syntec

  shofer Motor

  Taiwan Syntec

  komponenteve elektrike

  Germany Schneider

  Sistemi lubrifikant

  Japan Herg

  rele

  Japoni Omron

   

   


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !