• Telefon: + 086-025-57866111
 • E-mail: jianke@jiankem.com
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns06
  • sns07

  SWISS LLOJI CNC torno AUTOMATIC WS25-7

  Përshkrim i shkurtër:

  Perfectly korrespondon me kërkesat e tregut bashkëkohor
  swissturn Multifunksionale me të besueshme dhe të realizohet kundërshtuar mjet banda pas


  Detail Product

  Produkt Tags

  Perfectly korrespondon me kërkesat e tregut bashkëkohor
  swissturn Multifunksionale me të besueshme dhe të realizohet kundërshtuar mjet banda pas
  ● Ajo ka të dyfishtë mjet bandës post, duke dhënë edhe performancën kombinuar machining dhe produktivitet të lartë.
  ● Mjete të ndryshme tani mund të jetë ngritur në strukturën makinë me dyfishtë mjet bandës post, duke bërë të mundur njëkohshme
  përpunimit dhe reduktimin e jo-prerjes kohë për të arritur më shumë produktivitet.
  ● Machine pjesë komplekse duke përdorur boshtin kryesor dhe prapa në të njëjtën kohë me mjet Y-aks post.


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !